Ułamki zwykłe 4a - sprawdzian - Nadający się do druku Ułamki-na-osi-liczbowej Karty-pracy Przedszkole - Quizizz
Ułamki zwykłe 4a - sprawdzian

13 P

KG - 1st

MATEMATYKA - Nadający się do druku Ułamki-na-osi-liczbowej Karty-pracy Przedszkole - Quizizz
MATEMATYKA

21 P

KG

Ułamki klasa 5 - Nadający się do druku Ułamki-na-osi-liczbowej Karty-pracy Przedszkole - Quizizz
Ułamki klasa 5

15 P

KG

Ułamki 4b - Nadający się do druku Ułamki-na-osi-liczbowej Karty-pracy Przedszkole - Quizizz
Ułamki 4b

15 P

KG

dodawanie i odejmowanie liczb ujemnych - Nadający się do druku Ułamki-na-osi-liczbowej Karty-pracy Przedszkole - Quizizz
dodawanie i odejmowanie liczb ujemnych

12 P

KG

Ułamki dziesiętne klasa 4 - Nadający się do druku Ułamki-na-osi-liczbowej Karty-pracy Przedszkole - Quizizz
Ułamki dziesiętne klasa 4

19 P

KG - 3rd

Ułamki zwykłe - Nadający się do druku Ułamki-na-osi-liczbowej Karty-pracy Przedszkole - Quizizz
Ułamki zwykłe

12 P

KG

Zamiany ułamków zwykłych - Nadający się do druku Ułamki-na-osi-liczbowej Karty-pracy Przedszkole - Quizizz
Zamiany ułamków zwykłych

8 P

KG

Ułamki dziesiętne. Klasa 5.  - Nadający się do druku Ułamki-na-osi-liczbowej Karty-pracy Przedszkole - Quizizz
Ułamki dziesiętne. Klasa 5.

20 P

KG

Ułamek jako część całości - Nadający się do druku Ułamki-na-osi-liczbowej Karty-pracy Przedszkole - Quizizz
Ułamek jako część całości

15 P

KG

Ułamki niewłaściwe i właściwe - Nadający się do druku Ułamki-na-osi-liczbowej Karty-pracy Przedszkole - Quizizz
Ułamki niewłaściwe i właściwe

7 P

KG

Porównywanie ułamków zwykłych - Nadający się do druku Ułamki-na-osi-liczbowej Karty-pracy Przedszkole - Quizizz
Porównywanie ułamków zwykłych

17 P

KG

Ułamki dziesiętne - quiz - Nadający się do druku Ułamki-na-osi-liczbowej Karty-pracy Przedszkole - Quizizz
Ułamki dziesiętne - quiz

untitled - Nadający się do druku Ułamki-na-osi-liczbowej Karty-pracy Przedszkole - Quizizz
untitled

47 P

KG - Uni

20 P

KG

LICZBY NATURALNE - Nadający się do druku Ułamki-na-osi-liczbowej Karty-pracy Przedszkole - Quizizz
LICZBY NATURALNE

9 P

KG

Matematyka kl 6 ułamki - Nadający się do druku Ułamki-na-osi-liczbowej Karty-pracy Przedszkole - Quizizz
Matematyka kl 6 ułamki

73 P

KG

liczby dodatnie i ujemne - sprawdzian II wersja - Nadający się do druku Ułamki-na-osi-liczbowej Karty-pracy Przedszkole - Quizizz
liczby dodatnie i ujemne - sprawdzian II wersja

17 P

KG

klasa 5 ułamki dziesiętne - Nadający się do druku Ułamki-na-osi-liczbowej Karty-pracy Przedszkole - Quizizz
klasa 5 ułamki dziesiętne

27 P

KG - 3rd

Pojęcie ułamka - Nadający się do druku Ułamki-na-osi-liczbowej Karty-pracy Przedszkole - Quizizz
Pojęcie ułamka

10 P

KG - Uni

WYRAŻENIA ALGEBRAICZNE - Nadający się do druku Ułamki-na-osi-liczbowej Karty-pracy Przedszkole - Quizizz
WYRAŻENIA ALGEBRAICZNE

10 P

KG

Ruch obiegowy i obrotowy Ziemi - Nadający się do druku Ułamki-na-osi-liczbowej Karty-pracy Przedszkole - Quizizz
Ruch obiegowy i obrotowy Ziemi

20 P

KG

PIERWIASTKI - zadania egzaminacyjne - Nadający się do druku Ułamki-na-osi-liczbowej Karty-pracy Przedszkole - Quizizz
PIERWIASTKI - zadania egzaminacyjne

12 P

KG

Sprawdzian- liczby dodatnie i ujemne - Nadający się do druku Ułamki-na-osi-liczbowej Karty-pracy Przedszkole - Quizizz
Sprawdzian- liczby dodatnie i ujemne

20 P

KG

Przeglądaj arkusze Ułamki na osi liczbowej do wydrukowania dla Przedszkole

Arkusze Ułamki na osi liczbowej dla przedszkola są doskonałym źródłem informacji dla nauczycieli, którzy chcą wprowadzić swoich młodych uczniów w świat matematyki, w szczególności ułamków. Te arkusze robocze zapewniają dzieciom zabawny i wciągający sposób nauki o modelach ułamkowych i sposobach ich reprezentacji na osi liczbowej. Dzięki atrakcyjnej grafice i prostym instrukcjom arkusze te pomagają przedszkolakom z łatwością zrozumieć pojęcie ułamków i ich miejsce na osi liczbowej. Nauczyciele mogą wykorzystywać te arkusze jako część swoich planów lekcji, zadań domowych, a nawet jako dodatkowe zajęcia podczas centrów matematycznych. Wszechstronność i skuteczność arkuszy Ułamki na osi liczbowej dla przedszkola sprawiają, że są one niezbędnym narzędziem w arsenale każdego nauczyciela.

Quizizz to fantastyczna platforma, która oferuje szeroką gamę zasobów edukacyjnych, w tym arkusze ułamków na osi liczbowej dla nauczycieli przedszkoli. Oprócz tych arkuszy, Quizizz zapewnia również interaktywne quizy, wciągające gry i inne przydatne narzędzia, które mogą pomóc nauczycielom w stworzeniu kompleksowego i przyjemnego doświadczenia edukacyjnego dla ich uczniów. Dzięki Quizizz nauczyciele mogą łatwo śledzić postępy swoich uczniów i identyfikować obszary, w których mogą potrzebować dodatkowego wsparcia. Platforma umożliwia również nauczycielom dostosowywanie treści do ich stylu nauczania i wymagań programowych. Włączając Quizizz do swoich planów lekcji, nauczyciele mogą zapewnić, że ich przedszkolaki rozwiną solidne podstawy w matematyce, ułamkach i modelach ułamków, przygotowując ich na sukces w przyszłej edukacji.