Systemy liczbowe - podstawa - Nadający się do druku Struktura-i-liczba-chromosomów Karty-pracy Klasa 11 - Quizizz
Systemy liczbowe - podstawa

14 P

11th

Kombinatoryka - Nadający się do druku Struktura-i-liczba-chromosomów Karty-pracy Klasa 11 - Quizizz
Kombinatoryka

18 P

11th

Komórka zwierzęca - Nadający się do druku Struktura-i-liczba-chromosomów Karty-pracy Klasa 11 - Quizizz
Komórka zwierzęca

33 P

10th - 11th

Mitoza, mejoza, apoptoza - Nadający się do druku Struktura-i-liczba-chromosomów Karty-pracy Klasa 11 - Quizizz
Mitoza, mejoza, apoptoza

15 P

9th - 11th

Chemia 1 klasa Technikum cz.1 - Nadający się do druku Struktura-i-liczba-chromosomów Karty-pracy Klasa 11 - Quizizz
Chemia 1 klasa Technikum cz.1

19 P

11th - Uni

Wielomiany - Nadający się do druku Struktura-i-liczba-chromosomów Karty-pracy Klasa 11 - Quizizz
Wielomiany

15 P

9th - 11th

Ekologia, cechy populacji. - Nadający się do druku Struktura-i-liczba-chromosomów Karty-pracy Klasa 11 - Quizizz
Ekologia, cechy populacji.

20 P

11th

Zmienność organizmów. Mutacje. Kartkówka. - Nadający się do druku Struktura-i-liczba-chromosomów Karty-pracy Klasa 11 - Quizizz
Zmienność organizmów. Mutacje. Kartkówka.

22 P

11th

Genetyka 1 - Nadający się do druku Struktura-i-liczba-chromosomów Karty-pracy Klasa 11 - Quizizz
Genetyka 1

10 P

11th

Ludność i urbanizacja - powtórzenie - Nadający się do druku Struktura-i-liczba-chromosomów Karty-pracy Klasa 11 - Quizizz
Ludność i urbanizacja - powtórzenie

23 P

11th

Zadanie domowe 3 - Nadający się do druku Struktura-i-liczba-chromosomów Karty-pracy Klasa 11 - Quizizz
Zadanie domowe 3

22 P

11th - 12th

Biologia - genetyka klasyczna (tematy 2.6 i 2.7)  - Nadający się do druku Struktura-i-liczba-chromosomów Karty-pracy Klasa 11 - Quizizz
Biologia - genetyka klasyczna (tematy 2.6 i 2.7)

20 P

11th - 12th

Chromosomowa teoria dziedziczenia - Nadający się do druku Struktura-i-liczba-chromosomów Karty-pracy Klasa 11 - Quizizz
Chromosomowa teoria dziedziczenia

8 P

11th

kombinatoryka i prawdopodobieństwo - Nadający się do druku Struktura-i-liczba-chromosomów Karty-pracy Klasa 11 - Quizizz
kombinatoryka i prawdopodobieństwo

13 P

11th

Dodawanie i odejmowanie liczb całkowitych - Nadający się do druku Struktura-i-liczba-chromosomów Karty-pracy Klasa 11 - Quizizz
Dodawanie i odejmowanie liczb całkowitych

10 P

11th - PD

potęga o wykładniku wymiernym - Nadający się do druku Struktura-i-liczba-chromosomów Karty-pracy Klasa 11 - Quizizz
potęga o wykładniku wymiernym

20 P

9th - 11th

pi+enstein - Nadający się do druku Struktura-i-liczba-chromosomów Karty-pracy Klasa 11 - Quizizz
pi+enstein

10 P

11th

Zadania maturalne - część 9 - Nadający się do druku Struktura-i-liczba-chromosomów Karty-pracy Klasa 11 - Quizizz
Zadania maturalne - część 9

10 P

11th - 12th

Równania i nierówności kwadratowe - Nadający się do druku Struktura-i-liczba-chromosomów Karty-pracy Klasa 11 - Quizizz
Równania i nierówności kwadratowe

10 P

10th - 11th

PK_C++_rekurencja_sortowanie_zachłanna - Nadający się do druku Struktura-i-liczba-chromosomów Karty-pracy Klasa 11 - Quizizz
PK_C++_rekurencja_sortowanie_zachłanna

22 P

11th

Liczby i wyrażenia - Nadający się do druku Struktura-i-liczba-chromosomów Karty-pracy Klasa 11 - Quizizz
Liczby i wyrażenia

16 P

11th

Pojęcia matematyczne - Nadający się do druku Struktura-i-liczba-chromosomów Karty-pracy Klasa 11 - Quizizz
Pojęcia matematyczne

20 P

11th

Ciąg arytmetyczny - Nadający się do druku Struktura-i-liczba-chromosomów Karty-pracy Klasa 11 - Quizizz
Ciąg arytmetyczny

10 P

11th

ciągi początki i arytmetyczne - Nadający się do druku Struktura-i-liczba-chromosomów Karty-pracy Klasa 11 - Quizizz
ciągi początki i arytmetyczne

12 P

11th

Przeglądaj arkusze struktura i liczba chromosomów do wydrukowania dla Klasa 11

Arkusze ze strukturą i liczbami chromosomów dla klasy 11 to podstawowe zasoby dla nauczycieli, którzy chcą poszerzyć wiedzę swoich uczniów na temat genetyki i biologii komórki. Te arkusze robocze, zaprojektowane specjalnie dla kursów nauk ścisłych i biologii, zapewniają angażujące i pouczające zajęcia, które pomogą uczniom zrozumieć złożoność chromosomów i ich rolę w dziedziczeniu. Arkusze te, obejmujące takie tematy, jak struktura chromosomów, kariotypy i znaczenie liczby chromosomów w różnorodności genetycznej, są doskonałym dodatkiem do każdego programu nauczania biologii w klasie 11. Nauczyciele mogą wykorzystywać te arkusze jako uzupełnienie swoich lekcji, dodatkowe ćwiczenia dla uczniów, a nawet jako formę oceniania. Za pomocą tych arkuszy ze strukturą chromosomów i liczbami dla klasy 11 nauczyciele mogą zapewnić, że ich uczniowie są dobrze przygotowani do bardziej zaawansowanych badań z genetyki i biologii molekularnej.

Quizizz to innowacyjna platforma, która oferuje szeroką gamę zasobów edukacyjnych, w tym struktury chromosomów i arkusze liczbowe dla klas 11, przedmiotów ścisłych i biologii. Oprócz tych arkuszy, Quizizz zapewnia nauczycielom różnorodne interaktywne quizy, gry i inne wciągające zajęcia, które można łatwo zintegrować z ich planami lekcji. Ta platforma jest szczególnie przydatna dla nauczycieli, którzy chcą urozmaicić swoje nauczanie i zapewnić uczniom bardziej spersonalizowane doświadczenie edukacyjne. Włączając Quizizz do swoich strategii nauczania, nauczyciele mogą nie tylko poprawić zrozumienie przez uczniów struktury i liczby chromosomów, ale także stworzyć bardziej angażujące i przyjemne środowisko nauki. Dzięki Quizizz nauczyciele biologii klasy 11 mają dostęp do bogactwa zasobów, które mogą pomóc im w skutecznym nauczaniu złożonych pojęć związanych z genetyką i biologią komórki.