zapisywanie i porównywanie liczb - Nadający się do druku Rozpoznawanie-liczb-0-10 Karty-pracy - Quizizz
zapisywanie i porównywanie liczb

12 P

3rd - 4th

cechy podzielności przez 2,5,10 - Nadający się do druku Rozpoznawanie-liczb-0-10 Karty-pracy - Quizizz
cechy podzielności przez 2,5,10

15 P

2nd

Liczby rzeczywiste - Nadający się do druku Rozpoznawanie-liczb-0-10 Karty-pracy - Quizizz
Liczby rzeczywiste

10 P

1st - 5th

Egzamin z matematyki - zadania - Nadający się do druku Rozpoznawanie-liczb-0-10 Karty-pracy - Quizizz
Egzamin z matematyki - zadania

12 P

8th

Własności liczb naturalnych - powtórzenie wiadomości - Nadający się do druku Rozpoznawanie-liczb-0-10 Karty-pracy - Quizizz
Własności liczb naturalnych - powtórzenie wiadomości

14 P

3rd

Działania pisemne.1 - Nadający się do druku Rozpoznawanie-liczb-0-10 Karty-pracy - Quizizz
Działania pisemne.1

10 P

4th

liczby wymierne - Nadający się do druku Rozpoznawanie-liczb-0-10 Karty-pracy - Quizizz
liczby wymierne

11 P

3rd

Liczby Dodatnie i ujemne - Nadający się do druku Rozpoznawanie-liczb-0-10 Karty-pracy - Quizizz
Liczby Dodatnie i ujemne

20 P

2nd - KG

Dzień Liczby TT :) - Nadający się do druku Rozpoznawanie-liczb-0-10 Karty-pracy - Quizizz
Dzień Liczby TT :)

13 P

KG - Uni

Działania na liczbach. - Nadający się do druku Rozpoznawanie-liczb-0-10 Karty-pracy - Quizizz
Działania na liczbach.

13 P

7th - 9th

Działania pisemne - Nadający się do druku Rozpoznawanie-liczb-0-10 Karty-pracy - Quizizz
Działania pisemne

14 P

4th

Notacja wykładnicza - Nadający się do druku Rozpoznawanie-liczb-0-10 Karty-pracy - Quizizz
Notacja wykładnicza

15 P

1st - 3rd

WŁASNOŚCI LICZB NATURALNYCH - Nadający się do druku Rozpoznawanie-liczb-0-10 Karty-pracy - Quizizz
WŁASNOŚCI LICZB NATURALNYCH

22 P

2nd

Powtórzenie - liczby całkowite - Nadający się do druku Rozpoznawanie-liczb-0-10 Karty-pracy - Quizizz
Powtórzenie - liczby całkowite

10 P

5th - 6th

Liczby wymierne - Nadający się do druku Rozpoznawanie-liczb-0-10 Karty-pracy - Quizizz
Liczby wymierne

21 P

5th - 6th

Liczby - Nadający się do druku Rozpoznawanie-liczb-0-10 Karty-pracy - Quizizz
Liczby

10 P

4th

ujemne i dodatnie - Nadający się do druku Rozpoznawanie-liczb-0-10 Karty-pracy - Quizizz
ujemne i dodatnie

11 P

6th

Teścik "Liczby naturalne i całkowite" - Nadający się do druku Rozpoznawanie-liczb-0-10 Karty-pracy - Quizizz
Teścik "Liczby naturalne i całkowite"

10 P

7th - 8th

Liczby ujemne i dodatnie - ćwiczenia - Nadający się do druku Rozpoznawanie-liczb-0-10 Karty-pracy - Quizizz
Liczby ujemne i dodatnie - ćwiczenia

15 P

1st - 6th

Podzielność liczb - Nadający się do druku Rozpoznawanie-liczb-0-10 Karty-pracy - Quizizz
Podzielność liczb

15 P

1st - 5th

Liczby całkowite - Nadający się do druku Rozpoznawanie-liczb-0-10 Karty-pracy - Quizizz
Liczby całkowite

20 P

4th - 5th

Liczby pierwsze, złożone i rozkład na czynniki pierwsze - Nadający się do druku Rozpoznawanie-liczb-0-10 Karty-pracy - Quizizz
Liczby pierwsze, złożone i rozkład na czynniki pierwsze

15 P

5th

liczby całkowite - Nadający się do druku Rozpoznawanie-liczb-0-10 Karty-pracy - Quizizz
liczby całkowite

20 P

5th - Uni

Działania pamięciowe - Nadający się do druku Rozpoznawanie-liczb-0-10 Karty-pracy - Quizizz
Działania pamięciowe

12 P

2nd - 3rd

Przeglądaj arkusze robocze Rozpoznawanie liczb 0-10 do wydrukowania

Arkusze identyfikujące liczby 0-10 są niezbędnym narzędziem dla nauczycieli, aby pomóc uczniom rozwinąć solidne podstawy matematyki i zmysłu liczb. Arkusze te skupiają się na podstawowej umiejętności rozpoznawania i rozumienia liczb od 0 do 10, która ma kluczowe znaczenie dla sukcesu we wczesnej edukacji matematycznej na poziomie podstawowym. Zawierając różne czynności, takie jak liczenie, śledzenie i dopasowywanie, arkusze te odpowiadają różnym stylom uczenia się i angażują uczniów w zabawny i interaktywny sposób. Nauczyciele mogą łatwo włączyć te arkusze do swoich planów lekcji, podkreślając znaczenie rozpoznawania liczb i zapewniając uczniom wiele okazji do ćwiczenia i opanowania tej umiejętności. Dzięki szerokiej gamie dostępnych arkuszy z numerami identyfikacyjnymi od 0 do 10 nauczyciele mogą upewnić się, że ich uczniowie są dobrze przygotowani do radzenia sobie z bardziej zaawansowanymi koncepcjami matematycznymi w przyszłości.

Quizizz to doskonała platforma dla nauczycieli do uzupełniania arkuszy z numerami identyfikującymi 0-10 i dalszego doskonalenia umiejętności matematycznych i umiejętności matematycznych uczniów. Ta wciągająca i interaktywna platforma oferuje obszerną bibliotekę quizów i gier obejmujących różne tematy, w tym liczby od 0 do 10. Nauczyciele mogą tworzyć dostosowane quizy, aby dostosować je do swoich planów lekcji i monitorować postępy uczniów w czasie rzeczywistym. Oprócz quizów Quizizz oferuje również inne zasoby, takie jak fiszki i interaktywne lekcje, zapewniając studentom wszechstronne doświadczenie edukacyjne. Włączając Quizizz do swoich strategii nauczania, nauczyciele mogą stworzyć dynamiczne i przyjemne środowisko uczenia się, które sprzyja głębokiemu zrozumieniu liczb od 0 do 10 i przygotowuje grunt pod sukces w bardziej zaawansowanych koncepcjach matematycznych.