Równoległość/prostopadłość prostych- kartkówka (nie online) - Nadający się do druku Proste-równoległe-przecięte-trzecią-prostą Karty-pracy Klasa 11 - Quizizz
Równoległość/prostopadłość prostych- kartkówka (nie online)

18 P

11th

Funkcja liniowe - proste równoległe - Nadający się do druku Proste-równoległe-przecięte-trzecią-prostą Karty-pracy Klasa 11 - Quizizz
Funkcja liniowe - proste równoległe

7 P

9th - 11th

OPTYKA -Zwierciadła - Nadający się do druku Proste-równoległe-przecięte-trzecią-prostą Karty-pracy Klasa 11 - Quizizz
OPTYKA -Zwierciadła

25 P

11th

1powtórka 2B - Nadający się do druku Proste-równoległe-przecięte-trzecią-prostą Karty-pracy Klasa 11 - Quizizz
1powtórka 2B

21 P

10th - 11th

Stereometria - Nadający się do druku Proste-równoległe-przecięte-trzecią-prostą Karty-pracy Klasa 11 - Quizizz
Stereometria

7 P

11th - 12th

FUNKCJA LINIOWA - Nadający się do druku Proste-równoległe-przecięte-trzecią-prostą Karty-pracy Klasa 11 - Quizizz
FUNKCJA LINIOWA

10 P

9th - 11th

ZŻ Tłuszcze - Nadający się do druku Proste-równoległe-przecięte-trzecią-prostą Karty-pracy Klasa 11 - Quizizz
ZŻ Tłuszcze

20 P

10th - 11th

wzajemne położenie prostych .. - Nadający się do druku Proste-równoległe-przecięte-trzecią-prostą Karty-pracy Klasa 11 - Quizizz
wzajemne położenie prostych ..

10 P

11th - 12th

Zadania maturalne- część 8 - Nadający się do druku Proste-równoległe-przecięte-trzecią-prostą Karty-pracy Klasa 11 - Quizizz
Zadania maturalne- część 8

10 P

10th - 11th

Funkcje - Nadający się do druku Proste-równoległe-przecięte-trzecią-prostą Karty-pracy Klasa 11 - Quizizz
Funkcje

25 P

9th - 11th

Prostopadłe i równoległe - Nadający się do druku Proste-równoległe-przecięte-trzecią-prostą Karty-pracy Klasa 11 - Quizizz
Prostopadłe i równoległe

12 P

1st - 11th

Geometria płaska - Trójkąty - pojęcia - Nadający się do druku Proste-równoległe-przecięte-trzecią-prostą Karty-pracy Klasa 11 - Quizizz
Geometria płaska - Trójkąty - pojęcia

24 P

8th - 11th

Geometria analityczna do ćwiczeń - Nadający się do druku Proste-równoległe-przecięte-trzecią-prostą Karty-pracy Klasa 11 - Quizizz
Geometria analityczna do ćwiczeń

50 P

11th

funkcje wymierne - Nadający się do druku Proste-równoległe-przecięte-trzecią-prostą Karty-pracy Klasa 11 - Quizizz
funkcje wymierne

11 P

11th

funkcja liniowa - własności - Nadający się do druku Proste-równoległe-przecięte-trzecią-prostą Karty-pracy Klasa 11 - Quizizz
funkcja liniowa - własności

15 P

10th - 11th

Monosacharydy - Nadający się do druku Proste-równoległe-przecięte-trzecią-prostą Karty-pracy Klasa 11 - Quizizz
Monosacharydy

13 P

11th

Geometria analityczna 2 - Nadający się do druku Proste-równoległe-przecięte-trzecią-prostą Karty-pracy Klasa 11 - Quizizz
Geometria analityczna 2

10 P

9th - 11th

geometria analityczna - Nadający się do druku Proste-równoległe-przecięte-trzecią-prostą Karty-pracy Klasa 11 - Quizizz
geometria analityczna

16 P

11th

Zadania maturalne - część 9 - Nadający się do druku Proste-równoległe-przecięte-trzecią-prostą Karty-pracy Klasa 11 - Quizizz
Zadania maturalne - część 9

10 P

11th - 12th

białka, cukry, kwasy nukleinowe - Nadający się do druku Proste-równoległe-przecięte-trzecią-prostą Karty-pracy Klasa 11 - Quizizz
białka, cukry, kwasy nukleinowe

22 P

11th

Graniastosłupy, ostrosłupy. - Nadający się do druku Proste-równoległe-przecięte-trzecią-prostą Karty-pracy Klasa 11 - Quizizz
Graniastosłupy, ostrosłupy.

15 P

11th

Geometria - Nadający się do druku Proste-równoległe-przecięte-trzecią-prostą Karty-pracy Klasa 11 - Quizizz
Geometria

6 P

9th - 11th

kinematyka - Nadający się do druku Proste-równoległe-przecięte-trzecią-prostą Karty-pracy Klasa 11 - Quizizz
kinematyka

15 P

1st - 11th

Przeglądaj arkusze Proste równoległe przecięte trzecią prostą do wydrukowania dla Klasa 11

Arkusze poprzeczne linii równoległych dla klasy 11 są doskonałym źródłem informacji dla nauczycieli, którzy chcą pomóc swoim uczniom opanować pojęcia geometrii w matematyce. Te arkusze zawierają różnorodne problemy, które stanowią wyzwanie dla uczniów, aby zastosowali swoją wiedzę na temat prostych równoległych, poprzecznych i kątów utworzonych przez te przecięcia. Skupiając się na programie nauczania matematyki dla klasy 11, arkusze te mają na celu wzmocnienie podstawowych umiejętności z zakresu geometrii, takich jak identyfikacja odpowiednich, alternatywnych kątów wewnętrznych i zewnętrznych. Nauczyciele mogą łatwo włączyć te arkusze do swoich planów lekcji, zapewniając uczniom wiele okazji do ćwiczenia i doskonalenia umiejętności rozwiązywania problemów. Korzystając z tych arkuszy poprzecznych linii równoległych dla klasy 11, nauczyciele mogą zapewnić, że ich uczniowie są dobrze przygotowani do bardziej zaawansowanych zagadnień z geometrii.

Oprócz arkuszy poprzecznych linii równoległych dla klasy 11, Quizizz oferuje wszechstronną platformę dla nauczycieli do tworzenia angażujących i interaktywnych quizów, ankiet i innych działań zwiększających doświadczenie uczniów w nauce. Dzięki Quizizz nauczyciele mogą uzyskać dostęp do obszernej biblioteki gotowych quizów i arkuszy roboczych, obejmujących szeroki zakres tematów, w tym matematykę, geometrię i inne przedmioty. Nauczyciele mogą również dostosować te zasoby, aby lepiej odpowiadały potrzebom uczniów i śledzić ich postępy za pomocą szczegółowych raportów i analiz. Co więcej, Quizizz obsługuje różne tryby gry, pozwalając uczniom uczyć się we własnym tempie lub rywalizować z rówieśnikami w zabawnym i motywującym środowisku. Włączając Quizizz do swoich strategii nauczania, nauczyciele mogą zapewnić swoim uczniom 11 klasy dynamiczny i skuteczny sposób uczenia się i ćwiczenia podstawowych pojęć z geometrii, takich jak przekroje poprzeczne linii równoległych.