Egzamin z matematyki - zadania - Nadający się do druku Porównywanie-liczb-w-zakresie-11-20 Karty-pracy Klasa 8 - Quizizz
Egzamin z matematyki - zadania

12 P

8th

Liczby naturalne - Nadający się do druku Porównywanie-liczb-w-zakresie-11-20 Karty-pracy Klasa 8 - Quizizz
Liczby naturalne

19 P

1st - 8th

działania na liczbach - Nadający się do druku Porównywanie-liczb-w-zakresie-11-20 Karty-pracy Klasa 8 - Quizizz
działania na liczbach

10 P

7th - 8th

Teścik "Liczby naturalne i całkowite" - Nadający się do druku Porównywanie-liczb-w-zakresie-11-20 Karty-pracy Klasa 8 - Quizizz
Teścik "Liczby naturalne i całkowite"

10 P

7th - 8th

Podzielność liczb - Nadający się do druku Porównywanie-liczb-w-zakresie-11-20 Karty-pracy Klasa 8 - Quizizz
Podzielność liczb

24 P

8th

Egzamin ósmoklasisty z matematyki - Nadający się do druku Porównywanie-liczb-w-zakresie-11-20 Karty-pracy Klasa 8 - Quizizz
Egzamin ósmoklasisty z matematyki

13 P

6th - 8th

liczby całkowite,pierwsze,złożone, cechy podzielności - Nadający się do druku Porównywanie-liczb-w-zakresie-11-20 Karty-pracy Klasa 8 - Quizizz
liczby całkowite,pierwsze,złożone, cechy podzielności

20 P

5th - 8th

Liczby dodatnie i liczby ujemne - Nadający się do druku Porównywanie-liczb-w-zakresie-11-20 Karty-pracy Klasa 8 - Quizizz
Liczby dodatnie i liczby ujemne

16 P

6th - 8th

MINI ARKUSZ I_ZESTAW I - Nadający się do druku Porównywanie-liczb-w-zakresie-11-20 Karty-pracy Klasa 8 - Quizizz
MINI ARKUSZ I_ZESTAW I

12 P

8th

Statystyka - Nadający się do druku Porównywanie-liczb-w-zakresie-11-20 Karty-pracy Klasa 8 - Quizizz
Statystyka

20 P

8th

Powtórka - Liczby wymierne - Nadający się do druku Porównywanie-liczb-w-zakresie-11-20 Karty-pracy Klasa 8 - Quizizz
Powtórka - Liczby wymierne

20 P

8th

Statystyka

10 P

8th

Liczba Pi - Nadający się do druku Porównywanie-liczb-w-zakresie-11-20 Karty-pracy Klasa 8 - Quizizz
Liczba Pi

11 P

4th - 8th

Porównywanie liczb dziesiętnych - Nadający się do druku Porównywanie-liczb-w-zakresie-11-20 Karty-pracy Klasa 8 - Quizizz
Porównywanie liczb dziesiętnych

14 P

8th - 11th

Liczby rzeczywiste - Nadający się do druku Porównywanie-liczb-w-zakresie-11-20 Karty-pracy Klasa 8 - Quizizz
Liczby rzeczywiste

21 P

8th - 9th

Powtórka do egzaminu 1 - Nadający się do druku Porównywanie-liczb-w-zakresie-11-20 Karty-pracy Klasa 8 - Quizizz
Powtórka do egzaminu 1

15 P

8th

Arkusz kalkulacyjny - Nadający się do druku Porównywanie-liczb-w-zakresie-11-20 Karty-pracy Klasa 8 - Quizizz
Arkusz kalkulacyjny

18 P

1st - 8th

Święto Liczby Pi - Nadający się do druku Porównywanie-liczb-w-zakresie-11-20 Karty-pracy Klasa 8 - Quizizz
Święto Liczby Pi

17 P

7th - 8th

Budowa atomu - Nadający się do druku Porównywanie-liczb-w-zakresie-11-20 Karty-pracy Klasa 8 - Quizizz
Budowa atomu

20 P

7th - 8th

Obliczenia procentowe - Nadający się do druku Porównywanie-liczb-w-zakresie-11-20 Karty-pracy Klasa 8 - Quizizz
Obliczenia procentowe

20 P

7th - 8th

Próbny-kl.8b - Nadający się do druku Porównywanie-liczb-w-zakresie-11-20 Karty-pracy Klasa 8 - Quizizz
Próbny-kl.8b

16 P

8th

system binarny - Nadający się do druku Porównywanie-liczb-w-zakresie-11-20 Karty-pracy Klasa 8 - Quizizz
system binarny

18 P

7th - 8th

Excel - Nadający się do druku Porównywanie-liczb-w-zakresie-11-20 Karty-pracy Klasa 8 - Quizizz
Excel

23 P

8th

Egzamin ósmoklasisty - Nadający się do druku Porównywanie-liczb-w-zakresie-11-20 Karty-pracy Klasa 8 - Quizizz
Egzamin ósmoklasisty

18 P

8th

Przeglądaj arkusze Porównywanie liczb w zakresie 11-20 do wydrukowania dla Klasa 8

Arkusze porównawcze Liczb 11-20 dla klasy 8 są niezbędnym narzędziem dla nauczycieli, aby pomóc uczniom rozwinąć silny zmysł liczb i umiejętności matematyczne. Arkusze te koncentrują się na krytycznej koncepcji porównywania i porządkowania liczb w zakresie od 11 do 20, co jest podstawową umiejętnością uczniów 8. klasy matematyki. Dzięki włączeniu różnych działań, takich jak ćwiczenia z liniami liczbowymi, większe niż/mniejsze problemy i scenariusze z życia wzięte, te arkusze robocze zapewniają kompleksowe podejście do nauczania wyczucia liczb. Te angażujące i interaktywne arkusze zostały zaprojektowane z myślą o różnych stylach uczenia się, dzięki czemu wszyscy uczniowie mogą skutecznie zrozumieć koncepcję porównywania liczb 11-20.

Quizizz to innowacyjna platforma, która oferuje szeroką gamę zasobów dla nauczycieli, w tym arkusze porównywania numerów 11-20 dla klasy 8, aby zwiększyć doświadczenie uczniów w nauce. Oprócz wysokiej jakości arkuszy roboczych, Quizizz zapewnia również interaktywne quizy, wciągające gry i inne narzędzia edukacyjne, które można łatwo zintegrować z klasą. Korzystając z Quizizz, nauczyciele mogą stworzyć dynamiczne i zabawne środowisko uczenia się, które promuje aktywne uczestnictwo i sprzyja głębszemu zrozumieniu pojęć matematycznych, takich jak zmysł liczb i liczby 11-20. Co więcej, Quizizz pozwala nauczycielom śledzić postępy uczniów i identyfikować obszary wymagające poprawy, zapewniając każdemu uczniowi wsparcie, którego potrzebuje, aby wyróżniać się w programie nauczania matematyki w klasie 8.