Polecane tematy dla Ciebie

Pole prostokąta, zamiana jednostek pola - Nadający się do druku Pole-pole-powierzchni Karty-pracy Klasa 4 - Quizizz
Pole prostokąta, zamiana jednostek pola

20 P

4th

Siatki i pole graniastosłupów - Nadający się do druku Pole-pole-powierzchni Karty-pracy Klasa 4 - Quizizz
Siatki i pole graniastosłupów

15 P

1st - 4th

POLA FIGUR PŁASKICH. JEDNOSTKI POLA. (kl.4) - Nadający się do druku Pole-pole-powierzchni Karty-pracy Klasa 4 - Quizizz
POLA FIGUR PŁASKICH. JEDNOSTKI POLA. (kl.4)

19 P

4th - 5th

Pola wielokątów - Nadający się do druku Pole-pole-powierzchni Karty-pracy Klasa 4 - Quizizz
Pola wielokątów

17 P

2nd - 4th

Pole prostokąta - klasa 4 - Nadający się do druku Pole-pole-powierzchni Karty-pracy Klasa 4 - Quizizz
Pole prostokąta - klasa 4

14 P

4th

Pole, obwód kwadratu i prostokąta [1] - Nadający się do druku Pole-pole-powierzchni Karty-pracy Klasa 4 - Quizizz
Pole, obwód kwadratu i prostokąta [1]

20 P

4th - 8th

Jednostki pola - Nadający się do druku Pole-pole-powierzchni Karty-pracy Klasa 4 - Quizizz
Jednostki pola

7 P

4th

Pola figur - Nadający się do druku Pole-pole-powierzchni Karty-pracy Klasa 4 - Quizizz
Pola figur

10 P

4th

Pole i obwód prostokąta - Nadający się do druku Pole-pole-powierzchni Karty-pracy Klasa 4 - Quizizz
Pole i obwód prostokąta

13 P

4th

Pole prostokąta - Nadający się do druku Pole-pole-powierzchni Karty-pracy Klasa 4 - Quizizz
Pole prostokąta

24 P

4th

IX. Prostopadłościany kl.4 spr - Nadający się do druku Pole-pole-powierzchni Karty-pracy Klasa 4 - Quizizz
IX. Prostopadłościany kl.4 spr

8 P

4th

Czytanie rysunku budowlanego - krok po kroku - Nadający się do druku Pole-pole-powierzchni Karty-pracy Klasa 4 - Quizizz
Czytanie rysunku budowlanego - krok po kroku

11 P

1st - 4th

Pola figur - powtórzenie - Nadający się do druku Pole-pole-powierzchni Karty-pracy Klasa 4 - Quizizz
Pola figur - powtórzenie

10 P

4th

Graniastosłupy - Nadający się do druku Pole-pole-powierzchni Karty-pracy Klasa 4 - Quizizz
Graniastosłupy

10 P

4th

Pole trapezu - Nadający się do druku Pole-pole-powierzchni Karty-pracy Klasa 4 - Quizizz
Pole trapezu

12 P

1st - 4th

Pole równoległoboku i rombu. - Nadający się do druku Pole-pole-powierzchni Karty-pracy Klasa 4 - Quizizz
Pole równoległoboku i rombu.

15 P

1st - 4th

Diagnoza klasa V matematyka - Nadający się do druku Pole-pole-powierzchni Karty-pracy Klasa 4 - Quizizz
Diagnoza klasa V matematyka

22 P

4th - 5th

Pole trójkąta - podsumowanie - Nadający się do druku Pole-pole-powierzchni Karty-pracy Klasa 4 - Quizizz
Pole trójkąta - podsumowanie

4 P

4th - 6th

Curling - Nadający się do druku Pole-pole-powierzchni Karty-pracy Klasa 4 - Quizizz
Curling

14 P

4th - 8th

20 P

1st - 4th

SZACHY - Nadający się do druku Pole-pole-powierzchni Karty-pracy Klasa 4 - Quizizz
SZACHY

15 P

4th

Magnet - Nadający się do druku Pole-pole-powierzchni Karty-pracy Klasa 4 - Quizizz
Magnet

20 P

4th

Pole prostokąta i kwadratu - Nadający się do druku Pole-pole-powierzchni Karty-pracy Klasa 4 - Quizizz
Pole prostokąta i kwadratu

16 P

4th - 6th

zadania maturalne2 - Nadający się do druku Pole-pole-powierzchni Karty-pracy Klasa 4 - Quizizz
zadania maturalne2

15 P

4th

Przeglądaj arkusze Pole / Pole powierzchni do wydrukowania dla Klasa 4

Arkusze zadań dla klasy 4. to podstawowe narzędzia dla nauczycieli, które pomagają uczniom rozwinąć solidne podstawy matematyki i geometrii. Arkusze te zostały specjalnie zaprojektowane, aby zaspokoić potrzeby edukacyjne uczniów czwartej klasy, koncentrując się na pojęciach pola i obwodu różnych kształtów, takich jak prostokąty, kwadraty i trójkąty. Dzięki szerokiej gamie angażujących ćwiczeń i działań, arkusze te zapewniają uczniom wiele okazji do ćwiczenia i wzmocnienia ich zrozumienia przedmiotu. Ponadto arkusze te są zgodne ze wspólnymi podstawowymi standardami stanowymi, zapewniając, że treść jest odpowiednia i aktualna. Włączając arkusze robocze dla klasy 4 do swoich planów lekcji, nauczyciele mogą skutecznie zwiększyć doświadczenie edukacyjne swoich uczniów i pomóc im osiągać doskonałe wyniki w matematyce i geometrii.

Quizizz to doskonała platforma dla nauczycieli, która zapewnia dostęp do ogromnej kolekcji arkuszy zadań dla klasy 4, a także innych cennych zasobów związanych z matematyką i geometrią. Ta interaktywna platforma oferuje różnorodne funkcje, takie jak konfigurowalne quizy, wciągające gry i informacje zwrotne w czasie rzeczywistym, które mogą znacznie poprawić jakość nauki uczniów. Nauczyciele mogą łatwo tworzyć i udostępniać quizy swoim uczniom, monitorować ich postępy i identyfikować obszary, w których mogą potrzebować dodatkowego wsparcia. Oprócz arkuszy zadań, Quizizz oferuje również zasoby do innych tematów matematycznych, takich jak ułamki, ułamki dziesiętne i mnożenie, dzięki czemu jest to kompleksowe rozwiązanie dla wszystkich Twoich potrzeb matematycznych w klasie 4. Wykorzystując Quizizz w swoich klasach, nauczyciele mogą skutecznie wspierać uczniów w nauce i pomagać im osiągać sukcesy w matematyce i geometrii.