dzielenie z resztą - Nadający się do druku Dzielenie-z-resztą Karty-pracy Klasa 1 - Quizizz
dzielenie z resztą

10 P

1st - 6th

Dzielenie i mnożenie liczb - Nadający się do druku Dzielenie-z-resztą Karty-pracy Klasa 1 - Quizizz
Dzielenie i mnożenie liczb

10 P

1st - 3rd

działania w zbiorach liczbowych - Nadający się do druku Dzielenie-z-resztą Karty-pracy Klasa 1 - Quizizz
działania w zbiorach liczbowych

13 P

1st - 6th

19 P

1st - 5th

4.4 Dzielenie z resztą - Nadający się do druku Dzielenie-z-resztą Karty-pracy Klasa 1 - Quizizz
4.4 Dzielenie z resztą

13 P

4th

Mikołaju rusz głową - Nadający się do druku Dzielenie-z-resztą Karty-pracy Klasa 1 - Quizizz
Mikołaju rusz głową

10 P

1st - Uni

Dzielenie z resztą i potęgowanie - Nadający się do druku Dzielenie-z-resztą Karty-pracy Klasa 1 - Quizizz
Dzielenie z resztą i potęgowanie

10 P

1st - 4th

Dzień 7 - Dzielenie z resztą - Nadający się do druku Dzielenie-z-resztą Karty-pracy Klasa 1 - Quizizz
Dzień 7 - Dzielenie z resztą

10 P

1st - 5th

Liczby i Działania kl4 - Nadający się do druku Dzielenie-z-resztą Karty-pracy Klasa 1 - Quizizz
Liczby i Działania kl4

23 P

1st - 12th

dodawanie odejmowanie mnorzenie dzielenie pisemne - Nadający się do druku Dzielenie-z-resztą Karty-pracy Klasa 1 - Quizizz
dodawanie odejmowanie mnorzenie dzielenie pisemne

21 P

1st

s - Nadający się do druku Dzielenie-z-resztą Karty-pracy Klasa 1 - Quizizz
s

13 P

1st - 2nd

Dzielenie z resztą - Nadający się do druku Dzielenie-z-resztą Karty-pracy Klasa 1 - Quizizz
Dzielenie z resztą

1 P

1st - 2nd

Dzielenie pisemne klasa 4 - Nadający się do druku Dzielenie-z-resztą Karty-pracy Klasa 1 - Quizizz
Dzielenie pisemne klasa 4

14 P

1st - 6th

Dzielenie i mnożenie - Nadający się do druku Dzielenie-z-resztą Karty-pracy Klasa 1 - Quizizz
Dzielenie i mnożenie

8 P

1st - 3rd

Własności LN - Nadający się do druku Dzielenie-z-resztą Karty-pracy Klasa 1 - Quizizz
Własności LN

17 P

1st - 6th

Nazwy liczb w działaniach - Nadający się do druku Dzielenie-z-resztą Karty-pracy Klasa 1 - Quizizz
Nazwy liczb w działaniach

8 P

1st - 5th

Chemia kwasy-wzory - Nadający się do druku Dzielenie-z-resztą Karty-pracy Klasa 1 - Quizizz
Chemia kwasy-wzory

17 P

KG - 1st

budowa DNA - Nadający się do druku Dzielenie-z-resztą Karty-pracy Klasa 1 - Quizizz
budowa DNA

12 P

1st

klasa 4, Liczby i działania - Nadający się do druku Dzielenie-z-resztą Karty-pracy Klasa 1 - Quizizz
klasa 4, Liczby i działania

18 P

1st - 5th

Dzielenie liczb dziesiętnych - Nadający się do druku Dzielenie-z-resztą Karty-pracy Klasa 1 - Quizizz
Dzielenie liczb dziesiętnych

15 P

1st - 6th

zadania tekstowe - Nadający się do druku Dzielenie-z-resztą Karty-pracy Klasa 1 - Quizizz
zadania tekstowe

20 P

1st - 5th

Dzielenie z resztą, kwadraty i sześciany liczb. - Nadający się do druku Dzielenie-z-resztą Karty-pracy Klasa 1 - Quizizz
Dzielenie z resztą, kwadraty i sześciany liczb.

6 P

1st

Diagnoza -  klasa 8 - Nadający się do druku Dzielenie-z-resztą Karty-pracy Klasa 1 - Quizizz
Diagnoza - klasa 8

10 P

1st - 6th

Przeglądaj arkusze Dzielenie z resztą do wydrukowania dla Klasa 1

Arkusze dzielenia z pozostałościami dla klasy 1 są niezbędnym narzędziem dla nauczycieli, którzy chcą zapoznać młodych uczniów z koncepcją dzielenia. Arkusze te stanowią solidną podstawę do zrozumienia podstawowych zasad matematyki, w szczególności dzielenia i dzielenia długiego. Zawierając różnorodne ćwiczenia i pomoce wizualne, arkusze te pomagają zaangażować uczniów i sprawiają, że nauka staje się przyjemnością. Nauczyciele mogą korzystać z tych zasobów, aby tworzyć plany lekcji, które odpowiadają indywidualnym potrzebom ich uczniów, zapewniając, że każde dziecko jest w stanie zrozumieć koncepcję dzielenia z resztami we własnym tempie. W miarę postępów w arkuszach uczniowie rozwijają umiejętności niezbędne do rozwiązywania bardziej złożonych problemów matematycznych w przyszłości. Arkusze dzielenia z pozostałościami dla klasy 1 są cennym dodatkiem do zestawu narzędzi każdego nauczyciela.

Quizizz to doskonała platforma dla nauczycieli, zapewniająca dostęp do szerokiej gamy zasobów edukacyjnych, w tym arkuszy dzielenia z resztami dla klasy 1. Ta interaktywna platforma umożliwia nauczycielom tworzenie wciągających quizów i gier, których można używać w połączeniu z arkuszami roboczymi, aby utrwalić nauczane pojęcia . Oprócz arkuszy dzielenia z resztami, Quizizz oferuje wiele innych zasobów matematycznych, takich jak arkusze mnożenia, odejmowania i dodawania, zaspokajając różnorodne potrzeby uczniów klasy 1. Nauczyciele mogą również skorzystać z funkcji analitycznej Quizizz, która zapewnia cenny wgląd w wyniki i postępy uczniów. Wykorzystując Quizizz w połączeniu z arkuszami Dzielenie z resztami dla klasy 1, nauczyciele mogą stworzyć wszechstronne i wciągające doświadczenie edukacyjne dla swoich uczniów.