Działania na ułamkach - Nadający się do druku Dzielenie-przez-ułamki-o-liczniku=1 Karty-pracy Klasa 8 - Quizizz
Działania na ułamkach

25 P

5th - 8th

Ułamki zwykłe - Nadający się do druku Dzielenie-przez-ułamki-o-liczniku=1 Karty-pracy Klasa 8 - Quizizz
Ułamki zwykłe

40 P

8th

Ułamki zwykłe - skracanie, rozszerzanie i ułamki niewłaściwe - Nadający się do druku Dzielenie-przez-ułamki-o-liczniku=1 Karty-pracy Klasa 8 - Quizizz
Ułamki zwykłe - skracanie, rozszerzanie i ułamki niewłaściwe

18 P

4th - 8th

Działania na ułamkach zwykłych i dziesiętnych - Nadający się do druku Dzielenie-przez-ułamki-o-liczniku=1 Karty-pracy Klasa 8 - Quizizz
Działania na ułamkach zwykłych i dziesiętnych

11 P

5th - 8th

Ułamki zwykłe i dziesiętne - Nadający się do druku Dzielenie-przez-ułamki-o-liczniku=1 Karty-pracy Klasa 8 - Quizizz
Ułamki zwykłe i dziesiętne

20 P

7th - 8th

Ułamki zwykłe - na osi, skracanie i rozszerzanie, ułamki właściwe i niewłaściwe - Nadający się do druku Dzielenie-przez-ułamki-o-liczniku=1 Karty-pracy Klasa 8 - Quizizz
Ułamki zwykłe - na osi, skracanie i rozszerzanie, ułamki właściwe i niewłaściwe

15 P

4th - 8th

Procenty - Nadający się do druku Dzielenie-przez-ułamki-o-liczniku=1 Karty-pracy Klasa 8 - Quizizz
Procenty

16 P

5th - 8th

ułamki zwykłe teoria i zadania - Nadający się do druku Dzielenie-przez-ułamki-o-liczniku=1 Karty-pracy Klasa 8 - Quizizz
ułamki zwykłe teoria i zadania

10 P

5th - 8th

Własności liczb naturalnych_kl.8 - Nadający się do druku Dzielenie-przez-ułamki-o-liczniku=1 Karty-pracy Klasa 8 - Quizizz
Własności liczb naturalnych_kl.8

16 P

8th

Skracanie,rozszerzanie ułamków,ułamki właściwe i niewłaściwe - Nadający się do druku Dzielenie-przez-ułamki-o-liczniku=1 Karty-pracy Klasa 8 - Quizizz
Skracanie,rozszerzanie ułamków,ułamki właściwe i niewłaściwe

14 P

4th - 8th

13 P

4th - 8th

Ułamki zwykłe - powtórzenie kl.4 - Nadający się do druku Dzielenie-przez-ułamki-o-liczniku=1 Karty-pracy Klasa 8 - Quizizz
Ułamki zwykłe - powtórzenie kl.4

24 P

4th - 8th

Prąd elektryczny klasa 8 SP - Nadający się do druku Dzielenie-przez-ułamki-o-liczniku=1 Karty-pracy Klasa 8 - Quizizz
Prąd elektryczny klasa 8 SP

21 P

8th

Teścik "Liczby naturalne i całkowite" - Nadający się do druku Dzielenie-przez-ułamki-o-liczniku=1 Karty-pracy Klasa 8 - Quizizz
Teścik "Liczby naturalne i całkowite"

10 P

7th - 8th

Dodawanie i odejmowanie i mnożenie ułamków zwykłych - Nadający się do druku Dzielenie-przez-ułamki-o-liczniku=1 Karty-pracy Klasa 8 - Quizizz
Dodawanie i odejmowanie i mnożenie ułamków zwykłych

8 P

5th - 8th

Math in English - Nadający się do druku Dzielenie-przez-ułamki-o-liczniku=1 Karty-pracy Klasa 8 - Quizizz
Math in English

12 P

1st - 8th

Ułamki o mianownikach 10, 100, 1000... - Nadający się do druku Dzielenie-przez-ułamki-o-liczniku=1 Karty-pracy Klasa 8 - Quizizz
Ułamki o mianownikach 10, 100, 1000...

10 P

4th - 8th

Egzamin ósmoklasisty z matematyki - Nadający się do druku Dzielenie-przez-ułamki-o-liczniku=1 Karty-pracy Klasa 8 - Quizizz
Egzamin ósmoklasisty z matematyki

13 P

6th - 8th

Ułamki - Nadający się do druku Dzielenie-przez-ułamki-o-liczniku=1 Karty-pracy Klasa 8 - Quizizz
Ułamki

16 P

5th - 8th

Liczby wymierne - Nadający się do druku Dzielenie-przez-ułamki-o-liczniku=1 Karty-pracy Klasa 8 - Quizizz
Liczby wymierne

7 P

8th

Ułamki dziesiętne. - Nadający się do druku Dzielenie-przez-ułamki-o-liczniku=1 Karty-pracy Klasa 8 - Quizizz
Ułamki dziesiętne.

10 P

6th - 8th

Dzielenie liczby dziesiętnej przez liczbę naturalną - Nadający się do druku Dzielenie-przez-ułamki-o-liczniku=1 Karty-pracy Klasa 8 - Quizizz
Dzielenie liczby dziesiętnej przez liczbę naturalną

10 P

4th - 8th

Dodawanie i odejmowanie ułamków (o jedn. mian.) i podstawy - Nadający się do druku Dzielenie-przez-ułamki-o-liczniku=1 Karty-pracy Klasa 8 - Quizizz
Dodawanie i odejmowanie ułamków (o jedn. mian.) i podstawy

14 P

4th - 8th

Mnożenie i dzielenie ułamków zwykłych kl.5 - Nadający się do druku Dzielenie-przez-ułamki-o-liczniku=1 Karty-pracy Klasa 8 - Quizizz
Mnożenie i dzielenie ułamków zwykłych kl.5

14 P

5th - 8th

Przeglądaj arkusze Dzielenie przez ułamki o liczniku=1 do wydrukowania dla Klasa 8

Arkusze dzielenia z ułamkami jednostkowymi dla klasy 8 to podstawowe źródło informacji dla nauczycieli, którzy chcą poszerzyć wiedzę swoich uczniów na temat ułamków w matematyce. Te arkusze robocze zapewniają kompleksowe podejście do nauczania i uczenia się ułamków, koncentrując się na krytycznych umiejętnościach mnożenia i dzielenia ułamków. Włączając te arkusze do swoich planów lekcji, nauczyciele mogą upewnić się, że ich uczniowie klasy 8 są dobrze przygotowani do samodzielnego rozwiązywania złożonych problemów ułamkowych. Arkusze obejmują szereg tematów, od upraszczania ułamków po rozwiązywanie problemów tekstowych z ułamkami, co czyni je nieocenionym narzędziem dla nauczycieli, którzy chcą zapewnić swoim uczniom solidne podstawy matematyczne.

Quizizz to doskonała platforma, która oferuje szeroką gamę zasobów dla nauczycieli, w tym arkusze dzielenia z ułamkami jednostkowymi dla klasy 8, a także inne wciągające zajęcia i quizy uzupełniające program nauczania matematyki. Korzystając z Quizizz, nauczyciele mogą tworzyć interaktywne i zabawne doświadczenia edukacyjne dla swoich uczniów, pomagając im opanować pojęcia ułamków, mnożenia i dzielenia. Oprócz arkuszy ćwiczeń, Quizizz oferuje również szereg innych ofert, takich jak konfigurowalne quizy, banki pytań i narzędzia do śledzenia postępów, co czyni go nieocenionym źródłem informacji dla nauczycieli, którzy chcą zapewnić swoim uczniom w klasie 8 wszechstronną i wciągającą edukację matematyczną .