Alarmowanie i ostrzeganie - Nadający się do druku Czas-do-minuty Karty-pracy Klasa 1 - Quizizz
Alarmowanie i ostrzeganie

12 P

1st - 6th

EDB - czynności ratownika - Nadający się do druku Czas-do-minuty Karty-pracy Klasa 1 - Quizizz
EDB - czynności ratownika

12 P

1st - 6th

edb - Nadający się do druku Czas-do-minuty Karty-pracy Klasa 1 - Quizizz
edb

12 P

1st

UNIHOKEJ - podstawy gry - Nadający się do druku Czas-do-minuty Karty-pracy Klasa 1 - Quizizz
UNIHOKEJ - podstawy gry

12 P

1st - 6th

Przepisy sportowych gier zespołowych - Nadający się do druku Czas-do-minuty Karty-pracy Klasa 1 - Quizizz
Przepisy sportowych gier zespołowych

20 P

1st - 8th

Ruch drgający - Nadający się do druku Czas-do-minuty Karty-pracy Klasa 1 - Quizizz
Ruch drgający

6 P

1st - 5th

Ruchy Ziemi - Nadający się do druku Czas-do-minuty Karty-pracy Klasa 1 - Quizizz
Ruchy Ziemi

21 P

1st - 10th

Ruch jednostajny po okręgu - Nadający się do druku Czas-do-minuty Karty-pracy Klasa 1 - Quizizz
Ruch jednostajny po okręgu

19 P

1st - 3rd

Polska - pytania - Nadający się do druku Czas-do-minuty Karty-pracy Klasa 1 - Quizizz
Polska - pytania

20 P

1st

literatura fantastyczna - Nadający się do druku Czas-do-minuty Karty-pracy Klasa 1 - Quizizz
literatura fantastyczna

20 P

1st - 3rd

Podstawowe przepisy w piłce ręcznej - Nadający się do druku Czas-do-minuty Karty-pracy Klasa 1 - Quizizz
Podstawowe przepisy w piłce ręcznej

16 P

1st - 6th

piłka nożna - Nadający się do druku Czas-do-minuty Karty-pracy Klasa 1 - Quizizz
piłka nożna

21 P

1st - 4th

Piłka nożna - przepisy klasy młodsze - Nadający się do druku Czas-do-minuty Karty-pracy Klasa 1 - Quizizz
Piłka nożna - przepisy klasy młodsze

13 P

1st - 4th

ZEGAR i CZAS - Nadający się do druku Czas-do-minuty Karty-pracy Klasa 1 - Quizizz
ZEGAR i CZAS

17 P

1st - 3rd

jaja - Nadający się do druku Czas-do-minuty Karty-pracy Klasa 1 - Quizizz
jaja

35 P

1st - 5th

Zadania logiczne - Nadający się do druku Czas-do-minuty Karty-pracy Klasa 1 - Quizizz
Zadania logiczne

16 P

1st

Piłka ręczna - przepisy - Nadający się do druku Czas-do-minuty Karty-pracy Klasa 1 - Quizizz
Piłka ręczna - przepisy

16 P

1st

DROGA, PRĘDKOŚĆ, CZAS- SPRAWDZIAN - Nadający się do druku Czas-do-minuty Karty-pracy Klasa 1 - Quizizz
DROGA, PRĘDKOŚĆ, CZAS- SPRAWDZIAN

11 P

1st - 6th

Wykonujemy pomiary - Nadający się do druku Czas-do-minuty Karty-pracy Klasa 1 - Quizizz
Wykonujemy pomiary

26 P

1st - 6th

PSA automotive quiz - Nadający się do druku Czas-do-minuty Karty-pracy Klasa 1 - Quizizz
PSA automotive quiz

20 P

1st - 12th

piłka ręczna - poprawa - Nadający się do druku Czas-do-minuty Karty-pracy Klasa 1 - Quizizz
piłka ręczna - poprawa

21 P

1st - 4th

Przepisy gry w piłkę ręczną i nożną - Nadający się do druku Czas-do-minuty Karty-pracy Klasa 1 - Quizizz
Przepisy gry w piłkę ręczną i nożną

19 P

1st

Kinematyka - Nadający się do druku Czas-do-minuty Karty-pracy Klasa 1 - Quizizz
Kinematyka

16 P

1st - 6th

Ruch jednostajny - Nadający się do druku Czas-do-minuty Karty-pracy Klasa 1 - Quizizz
Ruch jednostajny

24 P

1st

Przeglądaj arkusze Czas do minuty do wydrukowania dla Klasa 1

Arkusze „Czas co do minuty” dla klasy 1 są niezbędnym narzędziem dla nauczycieli, którzy chcą pomóc swoim uczniom rozwinąć solidne podstawy matematyki i koncepcji czasu. Arkusze te zapewniają różnorodne angażujące zajęcia, które koncentrują się na nauczaniu młodych uczniów, jak czytać zegary analogowe i rozumieć pojęcie minut. Włączając te arkusze do swoich planów lekcji, nauczyciele mogą zapewnić, że ich uczniowie klasy 1 mają kontakt z różnymi metodami uczenia się i ćwiczenia umiejętności określania czasu. Co więcej, arkusze te można łatwo dostosować do indywidualnych potrzeb każdego ucznia, co czyni je nieocenionym źródłem informacji dla nauczycieli, którzy chcą zapewnić wszechstronne i efektywne doświadczenie edukacyjne swoim uczniom klasy 1. Arkusze „Czas co do minuty” dla klasy 1. to niezbędnik każdego nauczyciela, który chce poszerzyć wiedzę swoich uczniów na temat matematyki i czasu.

Quizizz to innowacyjna platforma, która oferuje szeroką gamę zasobów edukacyjnych, w tym arkusze pracy Time to Minute dla klasy 1, aby pomóc nauczycielom w tworzeniu angażujących i interaktywnych doświadczeń edukacyjnych dla swoich uczniów. Dzięki Quizizz nauczyciele mogą uzyskać dostęp do obszernej biblioteki gotowych quizów, arkuszy roboczych i innych materiałów obejmujących różne tematy z matematyki, czasu i innych przedmiotów. Nauczyciele mogą również tworzyć własne, niestandardowe quizy i arkusze robocze, co pozwala im dostosować treść do konkretnych potrzeb i stylów uczenia się uczniów. Oprócz arkuszy kalkulacyjnych Quizizz oferuje takie funkcje, jak informacje zwrotne w czasie rzeczywistym, grywalizacja i śledzenie postępów, co czyni go idealnym narzędziem dla nauczycieli, którzy chcą zapewnić zabawne i efektywne środowisko nauki dla uczniów klas 1. Włączając Quizizz do swoich planów lekcji, nauczyciele mogą upewnić się, że ich uczniowie są zaangażowani, zmotywowani i dobrze przygotowani do odniesienia sukcesu w matematyce i pojęciach związanych z czasem.