Liczby naturalne - Nadający się do druku Liczby-całkowite-jako-ułamki Karty-pracy Klasa 8 - Quizizz
Liczby naturalne

19 P

1st - 8th

Liczby i działania 7d - Nadający się do druku Liczby-całkowite-jako-ułamki Karty-pracy Klasa 8 - Quizizz
Liczby i działania 7d

20 P

7th - 8th

Egzamin z matematyki - zadania - Nadający się do druku Liczby-całkowite-jako-ułamki Karty-pracy Klasa 8 - Quizizz
Egzamin z matematyki - zadania

12 P

8th

Działania na ułamkach - Nadający się do druku Liczby-całkowite-jako-ułamki Karty-pracy Klasa 8 - Quizizz
Działania na ułamkach

25 P

5th - 8th

Ułamki zwykłe i dziesiętne - Nadający się do druku Liczby-całkowite-jako-ułamki Karty-pracy Klasa 8 - Quizizz
Ułamki zwykłe i dziesiętne

20 P

7th - 8th

Liczba Pi - Nadający się do druku Liczby-całkowite-jako-ułamki Karty-pracy Klasa 8 - Quizizz
Liczba Pi

14 P

4th - 8th

Liczby rzeczywiste - Nadający się do druku Liczby-całkowite-jako-ułamki Karty-pracy Klasa 8 - Quizizz
Liczby rzeczywiste

21 P

8th - 9th

Powtórka - Liczby wymierne - Nadający się do druku Liczby-całkowite-jako-ułamki Karty-pracy Klasa 8 - Quizizz
Powtórka - Liczby wymierne

20 P

8th

Powtórka do egzaminu 1 - Nadający się do druku Liczby-całkowite-jako-ułamki Karty-pracy Klasa 8 - Quizizz
Powtórka do egzaminu 1

15 P

8th

liczby całkowite,pierwsze,złożone, cechy podzielności - Nadający się do druku Liczby-całkowite-jako-ułamki Karty-pracy Klasa 8 - Quizizz
liczby całkowite,pierwsze,złożone, cechy podzielności

20 P

5th - 8th

ciekawe liczby - konkurs - Nadający się do druku Liczby-całkowite-jako-ułamki Karty-pracy Klasa 8 - Quizizz
ciekawe liczby - konkurs

20 P

4th - 8th

Liczby dodatnie i liczby ujemne - Nadający się do druku Liczby-całkowite-jako-ułamki Karty-pracy Klasa 8 - Quizizz
Liczby dodatnie i liczby ujemne

16 P

6th - 8th

Podzielność liczb - Nadający się do druku Liczby-całkowite-jako-ułamki Karty-pracy Klasa 8 - Quizizz
Podzielność liczb

24 P

8th

Teścik "Liczby naturalne i całkowite" - Nadający się do druku Liczby-całkowite-jako-ułamki Karty-pracy Klasa 8 - Quizizz
Teścik "Liczby naturalne i całkowite"

10 P

7th - 8th

miniegzamin próbny - Nadający się do druku Liczby-całkowite-jako-ułamki Karty-pracy Klasa 8 - Quizizz
miniegzamin próbny

20 P

8th

Zbiory liczbowe - Nadający się do druku Liczby-całkowite-jako-ułamki Karty-pracy Klasa 8 - Quizizz
Zbiory liczbowe

10 P

8th

Konkurs wiedzy o liczbie Pi - Nadający się do druku Liczby-całkowite-jako-ułamki Karty-pracy Klasa 8 - Quizizz
Konkurs wiedzy o liczbie Pi

13 P

5th - 8th

Ułamki zwykłe - Nadający się do druku Liczby-całkowite-jako-ułamki Karty-pracy Klasa 8 - Quizizz
Ułamki zwykłe

40 P

8th

działania na liczbach - Nadający się do druku Liczby-całkowite-jako-ułamki Karty-pracy Klasa 8 - Quizizz
działania na liczbach

10 P

7th - 8th

Egzamin ósmoklasisty z matematyki - Nadający się do druku Liczby-całkowite-jako-ułamki Karty-pracy Klasa 8 - Quizizz
Egzamin ósmoklasisty z matematyki

13 P

6th - 8th

Sprawdzian Pierwiastki klasa 8 - Nadający się do druku Liczby-całkowite-jako-ułamki Karty-pracy Klasa 8 - Quizizz
Sprawdzian Pierwiastki klasa 8

8 P

8th

Liczby- egzamin - Nadający się do druku Liczby-całkowite-jako-ułamki Karty-pracy Klasa 8 - Quizizz
Liczby- egzamin

23 P

8th

Ułamki zwykłe i dziesiętne_E8 - Nadający się do druku Liczby-całkowite-jako-ułamki Karty-pracy Klasa 8 - Quizizz
Ułamki zwykłe i dziesiętne_E8

17 P

8th

Liczba Pi

11 P

4th - 8th

Przeglądaj arkusze Liczby całkowite jako ułamki do wydrukowania dla Klasa 8

Arkusze liczb całkowitych jako ułamków dla klasy 8 to podstawowe zasoby dla nauczycieli, którzy chcą poprawić zrozumienie przez uczniów pojęć matematycznych, szczególnie w zakresie ułamków zwykłych. Arkusze te mają pomóc uczniom w zrozumieniu podstaw ułamków, takich jak ułamki równoważne, liczby mieszane i ułamki niewłaściwe. Włączając te arkusze do swoich planów lekcji, nauczyciele mogą zapewnić swoim uczniom wiele okazji do ćwiczenia i zastosowania wiedzy o ułamkach w różnych kontekstach. Co więcej, te arkusze są zgodne z programem nauczania matematyki w klasie 8, dzięki czemu uczniowie uczą się odpowiednich i odpowiednich do wieku treści. Dzięki szerokiej gamie ćwiczeń i problemów arkusze z liczbami całkowitymi jako ułamkami dla klasy 8 są nieocenionym narzędziem dla nauczycieli, którzy chcą poprawić biegłość swoich uczniów w matematyce i ułamkach.

Quizizz to doskonała platforma dla nauczycieli, aby uzyskać dostęp do arkuszy z liczbami całkowitymi jako ułamkami dla klasy 8, a także z mnóstwem innych zasobów edukacyjnych. Ta platforma oferuje ogromną kolekcję interaktywnych quizów, arkuszy roboczych i gier, które obejmują różne tematy matematyczne, w tym ułamki zwykłe, dziesiętne i procenty. Nauczyciele mogą łatwo znaleźć i przypisać te zasoby swoim uczniom, dzięki czemu jest to wygodny i skuteczny sposób na uzupełnienie ich planów lekcji. Co więcej, Quizizz pozwala nauczycielom śledzić postępy swoich uczniów i identyfikować obszary, w których mogą potrzebować dodatkowego wsparcia lub praktyki. Włączając Quizizz do swoich strategii nauczania, nauczyciele mogą zapewnić swoim uczniom klasy 8 bardziej angażujące i interaktywne doświadczenie edukacyjne, ostatecznie pomagając im opanować podstawowe pojęcia matematyczne i umiejętności związane z ułamkami zwykłymi i nie tylko.